0

Rıdvan Eşin’e teşekkür plaketi

28 Aralık 2021
Share

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Aydın’ın sevilen iş insanlarından Rıdvan Eşin’i çalışma ofisinde ziyaret etti.

Aydın il ve ilçelerinin tanıtımı konusunda yaptığı çalışmalar, yerine getirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve Aydınımıza katkılarından dolayı Eşin’e plaket takdim ettiler.

Açıklama yapan Alıcık; “Bölgemizdeki istihdamı artırmaya yönelik çalışma yapan ve ülkemizin ekonomisine katkı sunan tüm arkadaşlarımızı destekliyor ve takdir ediyoruz. Cumhur ittifakı olarak yatırım ve istihdamın önünü açacak tüm girişmlere dün olduğı gibi bugün de desteklerimiz devam edecektir.” dedi.

Haluk Alıcık’tan plaketini alan Eşin; “Değerli başkanımıza ve il yönetimine nazik ziyaretleri ve takdim ettikleri plaket sebebiyle teşekkürlerimi sunuyorum. Bu şehirde yaşayan ve bu şehirde üreten bir insan olarak hedefimiz hep daha fazla üretim ve daha fazla istihdam oldu. Rabbim imkan verdiği sürece de bunu yapmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımızın takdir görmüş olması da bizleri ayrıca onurlandırdı.” dedi.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileriyle sonra erdi.