0

Rıdvan Eşin: Tebrikler Efeler!

26 Nisan 2022
Share

Efeler 09 Spor için valilik, vekiller ve belediye başkanlarına destek çağrısında bulunan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, Efeler 09 Spor’un 3. Lig yolunda şampiyon olmasının ardından bir tebrik mesajı yayınladı.

Sökespor’un ardından, geçtiğimiz günlerde Nazilli Belediyespor ile de isim sponsorluğu anlaşması imzalayan Eşin, iş insanı kimliğinin yanında spora ve sporcuya verdiği desteklerle dikkat çekiyordu.

Burdur’da oynanan Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge finalinde Efeler 09 Spor, Belediye Bolvadin Termalspor ile karşılaştı. MAKÜ İstiklal Stadyumunda oynanan karşılaşmanın normal süresi eşitlikle tamamlandı. Penaltı atışlarına giden final maçında rakibini 7-6 mağlup eden Efeler 09 SFK şampiyon olarak 3.Lig’e yükseldi.

Maçın ardından açıklamada bulunan Eşin; “3. Lig’e yükselen Efeler 09 Spor’u yürekten kutluyorum. Efeler ekibi, Nazilli Belediyespor ve Kuşadasıspor’un ardından profesyonel ligte Aydınımızı temsil eden üçüncü takım oldu. Bu başarının arkasındaki idari ve teknik heyetle birlikte, sahada ter döken futbolcu arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

(AYDIN DENGE GAZETESİ-HAZEL BAYIK)