0

Naz Naz tek yumruk

26 Ağustos 2022
Share

Eşin Group Nazilli Belediyespor bu hafta sonu başlayacak sezon öncesi taraftarlarla buluşarak birlik beraberlik mesajı verildi.

TFF 2. Lig beyaz grupta mücadele edecek olan Eşin Group Nazilli Belediyespor yönetim kurulu 2022-2023 sezonu öncesi taraftar grupları bir araya geldi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksinde gerçekleşen ziyarete Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan, Eşin Group Nazilli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, yönetim kurulu üyeleri ile Alem Gençlik ve Nazilli Meydan taraftar grupları katıldı.

 

“ŞAMPİYONLUK KUPASIYLA FOTOĞRAF ÇEKİLMEK BİZLERE NASİP OLUR İNŞALLAH”

Eşin Group Nazilli Belediyespor için 2022- 2023 sezonunda nelerin yapılabileceği ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Kürşat Engin Özcan yaptığı konuşmasında yeni sezon hazırlıklarını devam eden ve 28 Ağustos Pazar günü Nazilli Şehir Stadında oynanacak olan sezonun ilk maçı Afjet Afyonspor maçına tüm Nazillili sporseverleri davet etti. Başkan Özcan: “Başta Kulüp Yönetim Kurulu Başkanımız Ünal Önal ve ekibine, Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rıdvan Eşin’e yapmış oldukları destek ve özverili işlerinden dolayı teşekkür ederim. Bugün burada siz değerli taraftarlarımız ile bir araya gelmek bizleri daha da güçlü kılmıştır. İnşallah da sezon sonu kulübümüzün tarihine geçecek şampiyonluk kupası ile fotoğraf çekilmek bizlere nasip olur” dedi.