0

İş insanı Rıdvan Eşin sahaya İndi : ‘Şampiyon olacağız’

21 Temmuz 2022
Share

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı, Aydınlı iş insanı Rıdvan Eşin’in isim sponsoru olduğu Eşin Group Nazilli Belediyespor, Kulüp Başkanı Ünal Önal, isim sponsoru Rıdvan Eşin, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcuların katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonla sezonu açtı.

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı, Aydınlı iş insanı Rıdvan Eşin’in isim sponsoru olduğu Eşin Group Nazilli Belediyespor, Kulüp Başkanı Ünal Önal, isim sponsoru Rıdvan Eşin, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcuların katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonla sezonu açtı.

Antrenman öncesinde kurban kesilip, yeni sezonda takımın başarısı için dualar edildi. Sonrasında teknik ekip ve futbolcularla tanışıp muhabbet eden Eşin, tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Büyük takım, küçük takım yoktur. Arzulu ve istekli takım vardır. Bu takım gerçekten isterse, bunu başarabilecek güçte olduğumuza inanıyorum. Biz de sezon boyunca maddi manevi her zaman desteğimizi sürdüreceğiz. Biz Ünal başkanımızla üzerimize düşeni yaparken, futbolcu arkadaşlarımızın da gerekeni yapacağına inanıyoruz. Çünkü her şey inanmakla başlar. İnşallah şampiyon olup, önümüzdeki sene 1. Lig’e çıkarak yolumuza devam edeceğiz.”

NAZİLLİ Belediyespor Kulüp Başkanı Ünal Önal, 2022-2023 sezonunun hayırlı olması ve sakatlıksız, kazasız, belasız geçmesini diledi. Takımın sponsoru Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin ise hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade ederken, Nazilli Belediye Başkan Vekili Erol Angın da mütevazı bir bütçe ve mütevazı bir kadroyla şampiyonluk hedeflediklerini dile getirdi. Teknik direktör Taner Öcal da konuşmasında yeni ve güçlü bir kadro kurduklarını ifade ederek kadronun oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Siyah-beyazlılar, günde çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Kaptan Mehmet Ersavaş ise, “Yeni sezon hayırlı uğurlu olsun. Yeni gelen arkadaşlarımız güzel bir aileye katıldı. İnşallah hedeflediğimiz yerde bitirmek nasip olur. Çok güzel transferlerimiz oldu. Kaliteli bir takım hüviyetine büründük. Ben sezon sonu için çok umutluyum. Sezon sonunda o kupayı kaldırmak tekrar nasip olur” dedi.