0

Eşin’den Fatih Atay’a cevap

10 Nisan 2022
Share

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, Efeler Belediye Başkanı ve Efeler 09 SFK Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın teşvik primi iddialarına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Eşin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu şehrin siyasi ve kanaat önderleri olan bizler her konuda topluma örnek olmak ile mükellefiz. Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın bugün yapmış olduğu basın açıklamasını bir talihsizlik olarak görüyorum, zira bizim gibi kamuoyunun önündeki insanların dedikodu ve duyumlarla insanlar hakkında karalama yapması ve iftira atması çok çirkin bir davranıştır. Tarafımıza atılan bu iftiraya ve itibar suikastine karşı avukatlarımız savcılığa suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu suçun cezasız kalmasına müsaade etmeyeceğiz. Sökespor, Efelerspor, Büyükşehir Belediyespor, Yıldızspor, Çine Madranspor hepsi Aydın’ımızın güzide takımlarıdır.

Geçen yıl BAL Liginde sonuna kadar Kuşadasıspor ile mücadele ettik. Kuşadasıspor şampiyon olduktan sonra play-off maçlarında 3. Lig’e çıkmasını canı gönülden destekledik. Eşin Group Sökespor olarak bugün itibari ile bizim açımızdan BAL Ligi sona ermiştir. Teknik ekibimize, futbolculara, taraftarlara ve Söke halkına canı gönülden teşekkür ediyorum.

BAL Ligi şampiyonu olan Efelerspor futbolcularını ve taraftarını tebrik ediyorum. İnşallah Kuşadasıspor’dan sonra Efelerspor’u 3. Lig’e taşımak için tüm Aydın halkı olarak kenetleneceğiz ve Efelerspor’u 3. Lig’de göreceğiz. Her şey Aydın ve Aydın halkı için…”

AYDIN DENGE GAZETESİ / HAZEL BAYIK