0

Eşin Group, Nazilli Belediyespor ile isim sponsorluğu anlaşması imzaladı

15 Nisan 2022
Share

TFF 2. lig beyaz grup ekiplerinden Aydın temsilcisi Nazilli Belediyespor, profesyonel futbol takımının isim sponsorluğu için Aydın’ın önde gelen firmalarından Eşin Group ile anlaştı.

Yapılan protokol kapsamında Eşin Group, ilk yıl 2.5, ikinci yıl 3, üçüncü yıl 3,5, dördüncü yıl 4 milyon lira olmak üzere toplamda 13 milyon lira ödeme gerçekleştirecek. 2+2 olarak 4 yıllık yapılan anlaşmanın yanı sıra stadyum içinde reklam panosu, şehrin giriş çıkışları ve çeşitli noktalarında billboardlar da sözleşmenin içerisinde yer aldı.

“NAZİLLİ BELEDİYESPOR AYDIN’IN ÖNEMLİ DEĞERİ”

Yıldırım Demirören Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, Aydın’ı profesyonel liglerde en üst seviyede temsil eden Nazilli Belediyespor’a yatırım yapmak istediklerini belirtti. Eşin, “Spor, toplumlara olumlu yönde etki yapıyor. Bu takım bir şahsın veya partinin değil Nazilli’nin takımı. Bunu Nazilli’de çok iyi gördüm. Uşakspor maçınızı seyrettiğimde tribünde her siyasi partiden insanları görmemde sponsor olmamda etkili oldu. Nazilli Belediyespor, Aydın’ımızın önemli bir değeri. Rabbim bizim için ve memleketimizin geleceği, gençlerimizin gelişimi için hayırlara vesile kılsın” dedi.

“NAZİLLİ BELEDİYESPOR CAMİASINA HOŞGELDİNİZ”

Nazilli Belediyespor tarihinde bir ilke yönetim kurulu olarak imza atmanın mutluğunu yaşadıklarını söyleyen Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Ünal Önal da: “Bugün camiamıza Eşin Group sahibi Rıdvan Eşin katıldı. Böyle anlaşmalar öncelikle saygı gerektiren anlaşmalardır. Hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Rıdvan bey de Nazilli Belediyespor’a maddi destekte bulunuyor. Bizim gibi kulüplerin böyle desteklere ihtiyacı var. Nazilli’miz ve Aydın’ımız, yöneticilerimiz ve kulübümüz adına kendisine teşekkür ediyorum. Nazilli Belediyespor’a hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

NAZİLLİ’DE BİR İLK

Nazilli Belediyespor’un çok iyi yerlere geleceğini vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ise, “Nazilli’mizin herşeyin daha iyisini hak ediyor. Herkesin dişinden tırnağından arttırdığı çalışmalarla gelebildiğimiz nokta buydu. Diğer değerli sponsorlarımızla ve Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin ile daha ileriye gidebileceğiz. Bu şekilde bir sponsorluk Nazilli’de bir ilk oluyor. Gerçekten çok büyük emekler harcanıyor. Artık buranın bir futbolcu fabrikası olması gerekiyor. Gerek alt yapısıyla gerekse futbolcularımızla olsun şimdiye kadar bir düzene oturturduk. Bundan sonrada inşallah arkadaşlarımızla hep birlikte üst sekmente geçip daha başaralı olacağımıza inanıyorum. Bu konuda değerli meslektaşım Rıdvan Eşin’e teşekkür ediyorum. Yarınlar çok güzel olacağına inanıyorum. Aydın genelinde düşündüğümüzde ciddi bir destek. Geçen sene burada hep birlikte kutladığımız şampiyonluğu bu yıl ya da gelecek yıl hep birlikte kutlarız. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

AYDIN DENGE GAZETESİ (DUYGU DİLEK / SERKAN SARAÇOĞLU)